JÓGA WORKSHOP

OD ZAČÁTKU SPRÁVNĚ

Jak si i přes nedostatek času, disciplíny a ohebnosti
zajistit zdravé tělo a čistou mysl

••

Sobota 18.5.2019 | 9:00-12:00

Studio Dance Perfect, Národní 25, Praha 1 (mapka)

Úvodem
Pokud s jógou začínáte nebo si jen nejste jisti, které cviky a jak cvičit doma, na služební cestě nebo na dovolené, pak je tento workshop určen právě Vám.

Krok za krokem si objasníme několik základních principů, abyste věděli, jak mají jógové pozice (ásany) vypadat, jak se v nich máte cítit a jakým chybám se vyvarovat, abyste se příliš nenadřeli, ale každé své cvičení si užili.

V neposlední řadě také proto, abyste zažili právě ty účinky, pro které je jóga známá a zůstali dobře naladěni i mimo jógovou podložku.

Absolvováním workshopu získáte
Trpělivost a soustředěnost, odeznění bolestí zad, astmatu, nervozity, snazší koordinace, více energie a síly, zpevnění a vytvarování postavy, rozproudění lymfy, detoxikace, zdravá pleť, zbavení se stresu a trávicích potíží - to je jen několik málo účinků, které vám budou odměnou, jakmile techniky z tohoto workshopu uvedete do praxe.

Na co se můžete těšit
1. Dýchání. Správné dýchání je prvkem, na kterém celé cvičení stojí a které je často podceňované a zanedbávané. Kdo má však pod kontrolou svůj dech, má pod kontrolou svou mysl, tělo a také své emoce.

2. Základní ásany. Naučíme se základní sérii jógových pozic, která pomáhá zklidnit mysl, zahřát tělo a slouží jako výchozí bod pro všechny ostatní jógové pozice.

3. Principy. Vysvětlíme si esenciální principy, na kterých cvičení pozic stojí a ihned je do těch základních aplikujeme. Každá pozice má i jednodušší varianty, takže tento workshop zvládnete, i pokud jste jógu nikdy necvičili.

4. Relaxace. Ukážeme si jak a proč relaxovat. Jakmile  se totiž naučíte správnou jógovou relaxaci, dokážete se zbavit stresu doslova na povel. Budete umět uvolnit i sebemenší napětí a případné problémy s migrénami a nespavostí začnou postupně odeznívat.

••

Využijte workshop naplno

Cvičení ásan je základem.
Opravdová jóga ale začíná za jejich hranicemi.

Získejte navíc speciální 30denní e-mail program,
který vám pomůže principy z workshopu aplikovat
do každodenních situací, aby pro vás workshop
nebyl jen jednorázovým zážitkem, kterým to skončí.


Recenze workshopu

Workshop pomůže pochopit jak správně dýchat během pozic a pomohl mi vyjasnit detaily, kde jsem si nebyla jistá.

Lucie H.

Dobře vše řečeno a vysvětleno. Super energie.

Monika B.

Konečně mi někdo vysvětlil, jak spojit dýchání a pohyb tak, aby to bylo dobře.

Alena Š.

Super pro začátečníka, vysvětlení základních a důležitých rad.

Martina K.

Dobrý a výstižný úvod pro ty, kteří s jógou začínají.

Eva Č.

Srozumitelné, přívětivé ke každému, díky.

Jana Š.

Vyhovovalo mi zastavit se u ásan a postupně je rozebrat od A do Z. Doporučuji.

Věra S.

Workshop byl velmi dobře připravený, srozumitelný i pro úplného začátečníka a lektor dodává chuť do dalšího cvičení všem. Děkuji!

Zuzka J.

Celý workshop byl vedený moc příjemným způsobem, vše bylo dobře vysvětleno a mně osobně se velmi líbil.

Petra F.

Moc se mi to líbilo, jen z relaxace jsem se nechtěla vracet zpět do reality, cítila jsem se moc příjemně. Krásně přehledný krátký vhled do základů jógy pro obyčejné lidi. Prostor na dotazy. Odcházím s krásným pocitem.

Simča M.

Podrobně jste vysvětlil a ukázal způsoby dýchání a trpělivě odpovídal na všechny všetečné otázky. Děkuji

Jana P.

Workshop pro mě byl rozhodující, začala jsem po jeho absolvování opravdu každé ráno sama cvičit. Děkuji Pavle

Eva N.

Je to úvod do světa jógy, hodně informací, milý průvodce.

Eva T.

Zrozumitelný a príjemný vstup do jógy.

Ivan P.

Atmosféra a profesionalita a současně přátelská atmosféra workshopu dává svou jedinečnost. Splnil a překonal mé očekávání.

Martin P.

Bylo skvělé, že jsme stačili projít základy "pod dohledem," pěkně jsme se u toho zahřáli a nálada byla výborná. Velmi příjemný workshop. A taky přínosný!

Tea P.

Workshopem provází

Pavel Hub je lektorem tradiční jihoindické školy ashtanga vinyasa jóga a od roku 2003 vedl více, než 6000 lekcí ve vyhlášených pražských studiích, soukromé a firemní lekce, semináře po celé ČR, teambuildingové akce, jógové víkendy a řadu 200hodinových tréninků pro učitele jógy.

Absolvoval semináře a tréninky s top učiteli z Evropy a Spojených států a navštěvoval kurzy filozofie, pránájámy a meditace v Indii.

V roce 2011 natočil své první DVD Ashatanga vinyasa joga pro začátečníky a středně pokročilé a následně i jeho podrobnější verzi ve formě uceleného online kurzu Od začátku správně, kterým prošlo již více, než 600 účastníků.

Ať už na workshop přijdete s  jakýmkoliv záměrem, tím mým je, abyste se cítili dobře nejen na podložceale také mimo ni. Doufám, že se Vám bude workshop líbit a vy díky němu objevíte příjmený způsob, jak si každý den užít naplno, bez stresu a s náladoukterou jen tak něco nerozhází 🙂

Vyberte si vstupenku,
která vám nejvíce vyhovuje


Standard
590,- Kč
• Vstup na Workshop
Premium
870,- Kč
• Vstup na Workshop
• Tištěné materiály
• 30denní navazující e-mail průvodce