Ashtanga Vinyasa Víkend

(+ adjustment training)

Tentokrát si můžete vybrat víkend se dvěma programy:
První variantou je oblíbený jóga víkend se dvěma večerními a dvěma ranními lekcemi a mezi lekcemi si užít volný víkend jen pro sebe.

Druhou variantou je navazující program ve formě adjustment trainingu (asistence v ásanách), kdy můžete zdokonalit své lektorské umění - ať už učíte profesionálně nebo jen příležitostně vedete své přátele.

Místo konání: Loučeň, zámek Loučeň

Termín: 11.-13.5.2018
Kapacita: Obsazeno - přihlásit se jako náhradník ↓

Cena
2.890,- Kč (zahrnuje lekce, ubytování v zámeckých pokojích, snídaně)
4.890,- Kč (zahrnuje navíc adjustment training + certifikát)

Program:
- pátek večer (70 min) - ásany, relaxace
- sobota ráno (90 min) - nauli krija, ásany, relaxace
- sobota večer (90 min) - pozdrav měsíci, meditace vsedě a v chůzi, jóga nidra
- neděle ráno (90 min) - nauli krija, ásany, relaxace

Záloha: 1.890,- Kč / 2.890,- Kč
(rezervace je účinná po zaplacení zálohy)

Doplatek: 1.000,- Kč / 2.000,- Kč do 27.4.2018

Storno poplatek: do 27.4. 50% z ceny, od 28.4. 100% z ceny

Mezi lekcemi je možno navštívit zámecký park s řadou unikátních labyrintů a bludišť nebo se jít jen tak toulat okolní přírodou. Využít můžete také hotelového wellness.  

Program adjustment trainingu:
Již po páteční večeři si vysvětlíme základní principy adjustmentu - asistence v jógových pozicích.

V sobotu po snídani navážeme praxí - naučím vás, jak v jednotlivých ásanách asistovat, abyste účastníkům vašich lekcí, svým kamarádům, či partnerovi posunuli zážitek z cvičení ásan na úroveň, kam by se sami nedostali a kde se jim z ásan dostane ještě hlubších účinků.

Pokračovat budeme s pauzami až do večerní lekce a stejný program nás čeká v neděli, kde si na konci své poznatky vyzkoušíte v mini lekci.

Adjustment training tedy bude probíhat v časech: pátek 20:00-21:00 (teorie) a v sobotu a v neděli 10:00-17:30 (praxe).

Můžete se těšit na práce ve dvojicích, ásany z první a druhé série ashtanga vinyasa jógy a také jejich jednodušší provedení a podíváme se i na základy psychologie při vedení lekcí, aby se při vašich asistencích lidé cítili dobře a rádi se vraceli.

Za úspěšné absolvování tréninku obdržíte certifikát.

Více informací k adjustment trainingu najdete na této stránce.

Recenze z předchozího jóga víkendu

Super protažení, relaxace, výklad i pro laiky, idální pro každého v každém věku. Dlouho jsem se tak nezpotila 🙂

Martina N.

Na víkend s Pavlem jsem se opět ráda přihlásila. Poprvé v tom byla zvědavost, poznat jiného lektrora osobně a vyzkoušet jiný typ jógy a nyní jsem jela "na jistotu". Cvičení s Pavlem není urputné. Je příjemné, plynulé, svěží, povzbuzující, obohacující, motivující a člověk při provádění asán objevuje další možnosti svého těla. Jednotlivé bloky jsou zaměřené nejen na protažení, ale i na probuzení nebo zklidnění a večerní se věnují meditaci. Pavel ochotně popisuje a vysvětluje složitější asány a kdykoliv odpovídá na dotazy. Víkend jsem si velmi užila a těším se na další.

Irena N.

Super skripta, hodně jsem ocenila předpřipravené stránky s nakreslenými ásanami a prázdným místem pro moje zápisky. Doporučila bych všem, kteří lektoří jógu.Celkové shrnutí? Adjustment Training mi byl přínosem nejen co se týče návodu jak asistovat v ásanách, ale dal mi i větší jistotu co se týče kontaktu s klienty. Sešla se i super parta lidí - počet účastníků byl taky tak akorát. Nebyla to klasická "masovka", kdy nevidím na druhou stranu sálu, což podle mě také vytvořilo pohodovou atmošku 🙂 Zvolené místo konání bylo příjemné. Workshop probíhal docela dynamicky, Pavel se do nás snažil nacpat co nejvíc informací za co nejkratší dobu, ale tou nejplynulejší cestou. Bylo fajn nejdřív vidět, jak navést do pozice a pak si to vyzkoušet z pohledu lektora i klienta 🙂

Radka H.

Víkend splnil to, čo som od něho očekával. Pri on-line kurzu som potreboval spätnú väzbu čo robím nesprávne, na čo si musím dávať väčší pozor. Na druhej strane som potreboval, aby Pavel videl moje možnosti a omedzenosti. Aby v e-maily mi náhodou nedoporučil dať nohu za hlavu 🙂 Som rád, že som tu mohol byť a budem se snažit minimálne raz za rok sa zúčastniť na takejto akcii.

Juraj C.

Nechybělo nic a to jsem kritik 🙂 Seminář měl ucelený obsah a přirozeně plynul. Nevznikaly prodlevy (ani jiné zádrhele nebo zdržení). Vyzkoušela jsem si jeho obsah v závěrečné praxi a to je pro věc to nejdůležitější. Zjistila jsem zároveň, že na klienta se člověk nesmí bát sáhnout. Zároveň ale musí přistupovat s pokorou a ochotou. Po celou dobu jsme vnímala příjemnou, uvolněnou atmosféru. Nechyběl smích a humor. Krásná skripta, srozumitelný výklad přímo k věci.

Šárka O.

Splnil moje očekávání. Lektor byl bezprostřední, přátelský, lekce poučné. Mám zas pro co žít 🙂

Mojmír H.

Přátelská atmosféra, profesionální péče lektora.

Martin P.

Prostě boží 🙂

Ira B.

Přestože jsem cvičila poprvé v životě, cítila jsem se komfortně a příjemně.

Míša M.

Pavel se nám věnoval a opravoval pozice, což bylo přínosné. A byla tam velice příjemná atmosféra.

Michaela K.

Skvělé místo, skvělý hotel, skvělá parta, skvělá strava, skvělý lektor. 5S. Přijedeme zase!

Jarmila V.

Velmi zdařilý víkendový kurz s pestrým a uceleným programem, který jsme si užily. Své si našla jak začátečnice s ashtanga jógou, tak pokročilá. Super vedení lektora, vřele doporučujeme!

Petra a Veronika

Báječně a nápaditě zpracované materiály. Neměnila bych nic. Strašně inspirující, plný pro mě nových informací, jak zacházet se svým tělem, abychom si neubližovali a nesprávným praktikováním ásan si ho neničili… skvělý přístup Pavla, který všem zúčastněným jogínkám předal své znalosti a zkušenosti, s jeho neuvěřitelnou trpělivostí, lidskostí, profesionalitou a zároveň s humorem. Víkend jsem si báječně užila a odjížděla jsem mile překvapená a hodně obohacená. Vřele doporučuji všem!!!

Romana B.