Mentoring

1) ZŘEJMĚ ŘEŠÍTE

Začínáte s vedením lekcí, ale pomalu už Vám dochází inspirace?

Nejste si jistý/á, jestli ásany, které jste pro lekci vybral/a, jsou sestaveny ve správném pořadí nebo jestli jimi cvičící zbytečně nepřetížíte?

Potřebujete rozšířit seznam doporučení, co v ásanách u jednotlivých cvičících pohlídat?

Poradit se specifickým problémem někoho z cvičících?

Chcete zkonzultovat průběh své lekce?

2) JAK VÁM POMOHU

Pomoci Vám mohu buď konzultací přes Skype, Messenger videocall, Whatsapp videocall nebo mi můžete zaslat video z lekce a já Vám k němu, dle Vašich požadavků, dodám doporučení formou e-mailu nebo opět formou (video) hovoru.

  1. Skrz tlačítko níže, si, prosím, mentoring objednejte.
  2.  Jakmile objednávku odešlete, budu Vás kontaktovat (telefonicky/e-mailem), abych zjistil, s čím konkrétně potřebujete poradit.
  3. Následně Vás požádám o úhradu objednávky (a případné zaslání videa).
  4. Jakmile dojde k úhradě, dohodneme si čas konzultace.
  5. Po konzultaci budete mít první výsledky a rozhodnete se, zda budete chtít pokračovat (pokud zjistíme, že je k tomu důvod).

PROČ PRÁVĚ SE MNOU
Lekce jógy vedu od roku 2003 (6.000+ lekcí). Jsem také autorem online kurzu Od začátku správně, kterým prošlo již více než 600 účastníků a vedl jsem řadu 200hodinových kurzů pro budoucí lektory jógy.

Pořádám také víkendové a týdenní pobyty, teambuildingové akce a specializované semináře.

Podobně jako online kurz, který vznikl na základě dotazů cvičících na vedených lekcích a je určen především těm, kteří nemají možnost se pravidelných lekcí účastnit, vnikla možnost mentoringu/konzultací na základě dotazů, které dostávám na kurzech pro budoucí lektory a je určena jak lektorům jógy, tak zájemcům, kteří vedou lekce jen pro své přátelé a známé. Je totiž velký rozdíl mezi ásany cvičit a lekce ásan vést.

Osobně investuji každý rok desetitisíce korun do dalšího vzdělávání, abych Vám předával nejen ty opravdu podstatné informace, ale také abych Vám je předal/ukázal jak je předávat dál tou nejefektivnější formou.

Těší mě, že reference, které dostávám to potvrzují a budu se těšit, že další spokojenou referenci získám od Vás 🙂

CENA MENTORINGU
Cena je 2.000,- Kč za hodinu konzultace.

Absolvovala jsem u Pavla jeho první kurz pro učitele jógy a přihlásila jsem se do něj spíše ze zvědavosti s tím, že se naučím správně praktikovat ásany a pak se uvidí. Hned od prvního víkendu bylo jasné, že to nebude úplně sranda a nic nebude zadarmo. Zároveň mi ale došlo, že jsem určitě neudělala chybu, že se kurzu účastním. Pavel nám předal to nejlepší ze sebe a my jsme se snažily pochytat co nejvíce tak, abychom ho nezklamaly. Jsme přeci jeho vizitkou 🙂

Alice V.Kurz Učitel jógy

Díky kurzu se mi otevřela nová cesta, cesta jógy, která mi přináší čtení nových knih, učení se nových vědomostí a pojmů, učení se učit, předávat nové poznatky dál. Díky kurzu jsem se naučila vést lekce, dopomoct, vysvětlit co a jak a to nejen co se týká cvičení, ale celé 8dílné cesty Patanjaliho jógy. Postupně, krok za krokem. Díky kurzu jsem o kousek moudřejší, chytřejší, otevřenější. Namaste

Anna K.Kurz Učitel jógy

Pavel nás lidsky, mile a přirozeně provedl jak základy filozofie jógy, tak kompletní první sérií Ashtanga jógy….jak cvičit i učit, jakým chybám se vyhnout. Kdybych měla odpovědět na otázku, jestli bych do toho šla znovu…..ANO. Moc děkuji Pavlovi za jeho vedení, rady, tipy i nápady, kterými nás celou dobu provázel.

Michaela P.Kurz Učitel jógy