Koučink

1) ZŘEJMĚ ŘEŠÍTE

Nejste spokojeni se stavem, v jakém se právě nacházíte - ať už se jedná o stav pracovní, zdravotní, partnerský nebo celkově se směrem kam se váš život nyní nejspíš ubírá?

Možná, že potřebujete získat nový náhled na věc, přijít s více řešeními, skoncovat s některým svým zlozvykem nebo získat více síly a odvahy udělat konečně to, co doopravdy chcete.

Je v pořádku neznat na vše odpověď. A je poměrně vyčerpávající chtít vše zvládnout sám. Pojďme se sejít.

2) JAK VÁM POMOHU

Někdy se stačí sejít jednou, jindy je potřeba absolvovat více setkání.
Jak budeme postupovat?

  1. Skrz tlačítko níže, si, prosím, objednejte koučovací sezení.
  2.  Jakmile objednávku uhradíte, budu Vás kontaktovat (telefonicky/e-mailem), abychom si dohodli místo a čas sezení. Případně je možné objednávku uhradit po skončení sezení (v hotovosti).
  3. Po prvním setkání uvidíte výsledek a rozhodnete se, zda budete chtít pokračovat (pokud zjistíme, že je k tomu důvod).

3) NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKY

MÍSTO KONÁNÍ
U Vás doma - jedním z hlavních důvodů, proč zájemci o koučink volí tuto možnost, je právě domácí prostředí, ve kterém se cítí uvolněně. Navíc nemusejí nikam dojíždět.

V tomto případě se k ceně sezení připočítávají jen kilometry z Prahy 6 k Vám domů (3,- Kč/km).

Vámi pronajatý prostor - Pokud ve zvoleném čase doma  nemáte příliš klidu, doporučuji volit jiný prostor (Vaše kancelář, firemní zasedačka, atd.).

Kavárnu a podobná místa nedoporučuji, protože je zde mnoho rušivých elementů.

Mnou pronajatý prostor - Pokud se sezení nemůže uskutečnit u Vás a nechcete si lámat hlavu s pronájmem prostor, pronájem ve vyhovujícím místě mohu zajistit. Cena pronájmu je 500,- Kč za sezení.

PROČ PRÁVĚ SE MNOU
Při koučování vycházím z Gestalt (holistického) přístupu.
Koučink jsem nejprve využíval pouze v kurzech jógy a především v kurzech pro budoucí lektory jógy, od r. 2016.

Poslední dobou jsem ale začal koučovat i mimo kurzy jógy a využívám také techniky Neurolingvistického programování (NLP), které mohou vést k ještě rychlejšímu posunu směrem k žádaným výsledkům.

Stejně jako v józe, i v koučinku mě upoutal přístup unikátnosti - každý je jedinečný, každý má a prožívá svůj jedinečný příběh a proto i každý potřebuje trochu jiný přístup a jiné tempo, kterým se ke svému cíli dostane.

Bude mi ctí setkat se i s Vámi a dát prostor Vaší jedinečnosti.

CENA KOUČINKU
Cena je 2.000,- Kč za hodinu koučinku.

Na Pavlovi jsem vždy obdivoval jeho pozitivní energii a dobrou náladu. Když se naskytla možnost, aby mi byl koučem, neváhal jsem. Nacházel jsem se v životní situaci, kdy se mi v jedné chvíli narodila dcera, učil jsem se na zkoušku CFA a přemýšlel kudy směřovat svoji kariéru. Na základě série otázek a her, které jsem s Pavlem absolvoval, jsem si byl schopný určit priority a vytvořit si plán, kam svůj život směřovat. Důležité bylo, že plán byl velice detailní a obsahoval konkrétní kroky a termíny, které je potřeba splnit. Díky tomu teď vím, co jsou mé sny a cíle a co pro ně musím udělat. Pavla jednoznačně doporučuji.

Jiří P.

Pavla znám již delší dobu z lekcí jogy. Zmínila jsem se před ním,že mám i po pár letech hry na klavír problém s trémou. Nikde nevystupuji, učím se hrát pouze pro své potěšení a moje učitelka je má kamarádka. Stávalo se mi,že pokud jsem při hodině udělala chybu, rozhodilo mě to tak, že jsem nebyla schopná se soustředit a pokračovat dál. Domluvila jsem se s Pavlem, že vyzkoušíme koučink. Odpovídala jsem na různé otázky, prováděla cviky,... A ono to opravdu zabralo, což jsem hned vyzkoušela na další hodině klavíru. Ne,že bych nedělala chyby, ale zůstala jsem vnitřně naprosto v klidu, zkrátka jsem se opravila a pokračovala ve hře. Takže vřele doporučuji, na koncertní podia se sice nechystám, ale hraji v klidu, bez zbytečné trémy, která mě svazovala.

Mirka B.

"Trefne otázky, ktoré vám odhalia vašu skreslenú realitu." Pavel má pekný holistický prístup a čerpá informácie a techniky z viacerých zdrojov, co mu umožňuje nájst tu správnu radu či techniku práve pre vás a vašu situáciu. Jeho pozorné počúvanie a trefné otázky si všimnete takmer okamžitě. Pomohol mi s uvedomením si, že moja perspektiva nedáva zmysel a vďaka cvičeniu co sme vyskúšali, som dokázal uvolnit a zjemnit nervozitu v pre mňa stresujúcich situáciach.

Jozef

Pavla už znám nějakou dobu díky kurzům jógy, které jsou skvělé a precizně propracované. Nedávno jsem však měla možnost vyzkoušet Pavla v úplně jiné roli - jako kouče. O koučování jsem měla leccos naposlouchané, či přečtené! Ale s Pavlem jsem měla své 1. sezení s koučem v životě. Ačkoliv jsme probrali poměrně závažné okruhy, na které jsem se chtěla zaměřit, z Pavla šel stále klid při naslouchání a podáváni otázek! Ocenila jsem, jak uměl být jasný a stručný a šel přímo k jádru pudla :-). Zjistila jsem, že spousta mých tzv. problémů vychází např. i z toho, že neumím žádat o pomoc. Zni to jako banálnost, vím, ale pro mě to bylo těžké, jako kdybych měla jít třeba vzpírat ohromně těžkou činku... Nepříjemné pocity, strach, pocit neschopnosti, že něco nezvládnu sama?! Pavel provedl nějaké cvičení, po jehož absolvování jsem cítila jakousi vnitřní úlevu. Netuším, co to bylo... No, ale co je na tom nejlepší, že jsem si všimla, že v reálném životě to začínám používat. A cítím se díky tomu skvěle... Většinu svého života jsem spíš měla tzv. očekávání, že lidé kolem mě přeci vidí, když něco potřebuji a zapojí se... Ale není to tak, nyní místo výčitek používám prosby, ještě před tím, než jsem přetížena a vnitřně naštvaná. A můžou to byt úplné prkotiny týkající se třeba domácnosti. Ale žije se mi teď lépe 🙂 A věřím, že i mému okolí se mnou, když dokážu včas pojmenovat své potřeby, místo, abych jen vyčítala 🙂 Děkuji Ti, Pavle!

Mirka T.

Je to už pár měsíců co jsem prošel Pavlovými "rukama" a stále metodu NLP úspěšně využívám. Určitě to není něco co nás jako mávnutím proutku zbaví všech starostí a mindráků. Takto technika mi ale umožnila získat potřebný klid a nadhled při řešení problémů, za což ji považuji za výborný nástroj pro osobní rozvoj. Určitě DOPORUČUJI!!!

Aleš T.

Pavel mi nádherně pomohl ukotvit se v té energii, ve které cítím, že to jsem Já... nechávala jsem se z ní často vyvést, buď stresem, nebo okolím.. Díky Pavlovi jsem zjistila, že náš mozek funguje jako disk, počítač, na kterém jsou uložena data.. tato data pak z větší části ovlivňují naši realitu. A právě technika NLP nám skvěle pomáhá s těmito daty pracovat.. Pavle, díky.

Silvia W.

Mé první kroky s koučinkem byly v lecčem překvapivé a nové, v jednu chvíli dokonce i vratké, doslova, zároveň i dost uklidňující, ale pokaždé mě zavedly na lepší cestu. Jednalo se o otázky osobních nejistot a osobnostního posunu a věřím, že i v rovině pracovní by mi koučink mohl pomoci stejně. Proto mohu tuto pro mě zcela novou zkušenost jen doporučit a už to také dělám mezi svými blízkými a přáteli. A myslím si, že v budoucnu koučink určitě zase využiju i sám.

Ondřej Z.