LETNÍ JÓGA CAMP

Týdenní trénink s celodenním programem,
sestaveným z nejúčinnějších technik ashtanga jógy
pro pružnou páteř, zdravé tělo a klidnou mysl

 20. - 27.7.2019 | Vysočina

RÁNA, NA KTERÁ SE BUDETE TĚŠIT

Jestli se běžně budíte rozespalí nebo dokonce unavenější, než před usnutím, bude pro vás tento týden zásadní změnou.

Každé ráno začneme příjemnou meditací a to rovnou ve dvou provedeních: vsedě a v chůzi.

Druhá varianta se vám bude obzvlášť líbit, pokud místo se spěchem, chcete do nových dnů vkročit raději s rozvahou
a plní energie.

DOPOLEDNE PLNÁ ENDORFINŮ

Říká se, že každý den bychom měli pohnout každým svalem v těle. Dopolední série ásan, inspirované ashtanga vinyasa jógou, toho budou zářným příkladem.

Vyladěný mix jógových pozic protáhne případné zkrácené svaly, zbaví bolavých zad, zvětší pružnost a ohebnost, posílí trpělivost a uvolní energii na celý den.

Díky asistencím v ásanách uvidíte, které svaly a proč zapojit a získáte dostatečnou jistotu a sebedůvěru, abyste si kdykoliv mohli zacvičit na vlastní pěst.

Samozřejmě zazní také účinky jednotlivých ásan a ukážeme si i jejich jednodušší verze, abyste se v každé ásaně cítili příjemně a zvládali ji s lehkostí i v případě, že vás zatím tělo do plného provedení nepustí.

ODPOLEDNÍ JÍZDA
MIMO VYJETÉ KOLEJE

Na každé odpoledne jsem pro vás připravil jiné téma.

Ať už chcete posunout dál své cvičení ásan a ovládnout například stoje na rukou nebo byste se rádi podívali za hranice ásan a rozšířili a zjemnili svou praxi díky technikám pránájámy a očistným technikám anebo se naučili lektorské minimum pro vedení harmonických lekcí, všechna odpoledne pojmeme jako inspiraci, kudy se od známých a možná už i lehce stereotypních cviků na jógamatce vydat dál.

VEČERY PRO VAŠE ŠŤASTNÉ JÁ

Jóga je v dnešní době známá především jako cvičení ásan. To je ovšem jen malý střípek z celého světa jógy - ani ásany se totiž neobejdou bez hluboké moudrosti, pro kterou je jóga již tisíce let známá.

O tom, že se nejedná jen o nějaké vzdálené zásady pro asketický život, ale spíše o návod, jak zlepšit svou koncentraci, jak se zbavit nefungujících přesvědčení a jak zvládat denní situace s lehkostí a šarmem, se budete moci přesvědčit každý večer.

Mít nadhled, být duchapřítomný, udržet si svůj klid, i když se věci nevyvíjejí podle vašich představ, dokázat říci ne věcem, s kterými nesouzníte a které vám nic nepřinášejí, nenechat se okolím obírat o svou energii, najít cestu k tomu, co doopravdy chcete, co vás naplňuje a nabíjí.

Přesně k tomu povedou naše večerní diskuze a cvičení - jednotlivě, ve dvojicích i v týmech.

ZÁVĚREČNÝ RITUÁL
PRO KLIDNÝ A HLUBOKÝ SPÁNEK

Prášky na spaní nechte doma. Na sklonku každého dne nás čeká krátká série zklidňujících a harmonizujících rituálů, po kterých usnete jako nemluvně.

TO VŠE S POKRMY,
ZA KTERÉ VÁS TĚLO BUDE MILOVAT

Na lahodnou veganskou stravu, která vás každý den v několika chodech čeká, budete určitě ještě dlouho vzpomínat.

A třeba si odvezete i několik nových receptů 🙂

V PŘÍRODĚ,
DALEKO OD RUCHU VELKOMĚST

Celý trénink se odehrává za vesničkou Kuroslepy na Vysočině, v chráněné oblasti soutoku řeky Oslavy a říčky Chvojnice.

Unikátní centrum Kalimeta, ve kterém program probíhá, je na energeticky významném místě. Stavba reflektuje světové strany dle magnetických pólů Země a je inspirována řeckou a egyptskou geometrií s prvky Feng Šuej.

Korunou hlavní budovy je vyhlídková terasa o průměru 14 metrů, ze které je vidět krajina přírodní rezervace. Terasa je volně přístupná a můžeme si zde užít jak východy a západy slunce, tak hvězdnou noční oblohu.

K dispozici jsou dvou a vícelůžkové pokoje s vlastní koupelnou a toaletou a po celou dobu bude o naše chutě postaráno veganskou plnou penzí.

Program tréninku

 • Ranní meditace v chůzi a v sedě, pro lepší koncentraci a zamezení ztráty energie
 • Dopolední lekce ásan, které vás komplexně protáhnou, posílí, uvolní a dodají energii na celý den
 • Odpolední pokročilé techniky - dýchací a očistné techniky, stojky, lektorské minimum
 • Večerní jógová filozofie pro každodenní spokojenost a naplnění
 • Závěrečný rituál pro klidný a hluboký spánek

..

Absolvováním získáte

 • Získáte účinnou prevenci bolestí zad a krční páteře
 • Zklidníte svou mysl, zlepšíte soustředěnost a zamezíte zbytečné ztrátě energie - naučíte se meditovat
 • Zlepšíte svou ohebnost, pohyblivost a celkovou flexibilitu a budete umět předcházet zraněním
 • Zvýšíte svou fyzickou i psychickou odolnost, budete umět odbourat stres
 • Budete vědět jak správně cvičit jógové pozice (ásany), jak v nich správně dýchat a jak si každou ásanu upravit tak, aby vyhovovala vašim aktuálním možnostem a rozsahům
 • Zároveň získáte zásobu ásan, která vám vydrží klidně na celý život
 • Dokážete se kdykoliv zchladit, zahřát, zklidnit, povzbudit, ale také eliminovat astma, díky 6 základním dýchacím technikám
 • Posílíte koncentraci, podpoříte svou kreativitu a stanete se trpělivějšími
 • Naučíte se, jak se zbavit těžkého žaludku, pokud to někdy na noc přeženete s jídlem, efektivně se zbavíte permanentně ucpaného nosu a zvýšíte citlivost chuťových pohárků - poznáte 3 očistné techniky
 • Budete vědět jak vést krátkou lekci (například pro své přátele) se základními pozicemi a jak v nich asistovat + čemu se vyhnout
 • Přijdete na návyky a přesvědčení, které vás dost možná brzdí ve využití vašeho potenciálu
 • Projdete 4 technikami pro klidný a hluboký spánek
 • Získáte certifikát o absolvování tréninku

LEKTOR PAVEL HUB

Pavel Hub je lektorem tradiční jihoindické školy ashtanga vinyasa jóga a od roku 2003 vedl více než 6000 lekcí ve vyhlášených pražských studiích, soukromé a firemní lekce, semináře po celé ČR, teambuildingové akce, jógové víkendy a řadu 200hodinových tréninků pro učitele jógy.

Absolvoval semináře a tréninky s top učiteli z Evropy a Spojených států a navštěvoval kurzy filozofie, pránájámy a meditace v Indii. V roce 2011 natočil své první DVD Ashatanga vinyasa joga pro začátečníky a středně pokročilé a následně i jeho podrobnější verzi ve formě uceleného online kurzu Od začátku správně, kterým prošlo již více než 600 účastníků.

CENA JÓGA CAMPU

Cena zahrnuje:

 • Ubytování na 7 nocí ve dvou, či více lůžkovém pokoji (podle domluvy)
 • Každodenní veganskou plnou penzi
 • Všechny lekce
 • Tiskové materiály

A odvíjí se podle pořadí/termínu přihlášení

 • Pro 1.-10. přihlášeného nebo do konce února: 13.870,- Kč  OBSAZENO
 • Pro 11.-20. přihlášeného nebo do konce dubna: 15.870,- Kč  OBSAZENO
 • Pro 21.-30. přihlášeného: 17.870,- Kč

ZA CENU 17.870,- KČ ZBÝVÁ: 8 MÍST

Budete přesměrováni na objednávkový formulář

JAK JSTE NA TOM?

Zřejmě už jste slyšeli o všech těch pozitivních účincích jógy, ale pokud nejste moc ohební nebo si nejste příliš jisti zvládnutím balančních pozic, asi si říkáte, že skupinové lekce nejsou nic pro vás.

Nebo jste už naopak lekce vyzkoušeli, ale místo nadšení jste zažívali spíše jemnou frustraci, když jste viděli jak to všem ostatním šlo a kam až se dokázali v pozicích dostat.

A možná vám taky nikdo neřekl proč vlastně jednotlivé cviky a techniky dělat a jaká je spojitost mezi nimi a výsledky, pro které jste si přišli.

Nebo jste mezi těmi, kteří se po lekcích i cítili dobře, ale okolnosti vám nedovolují chodit pravidelně a z cvičení doma máte trochu obavy, protože vám není úplně jasné co a jak cvičit a neradi byste si vytvořili špatné návyky?

A tak se opakovaně vrací bolesti zad a krční páteře, stres a možná i lehká deprese.

Možná se vás ale nic z toho netýká a jógu cvičíte už několik let. Akorát už vás nebaví neustále vymýšlet, jaké ásany cvičit a i když je o józe všude spousta informací, spíše vám připadá, že jste uvízli na mrtvém bodě a něco tomu chybí.


 • Co kdybych vám ale řekl, že existuje několik principů, díky kterým by tohle vše mohla být minulost?
 • Co kdybyste věděli, jak tyto principy přizpůsobit své aktuální úrovni, takže vůbec nezáleží na tom, jestli s jógou teprve začínáte nebo už cvičíte déle?
 • Co kdybych se s vámi podělil o zkušenosti z mé 16leté lektorské praxe a ještě delší jako cvičícího?

NETUŠIL JSEM, ŽE MĚ JÓGA ZBAVÍ ZDRAVOTNÍCH PROBLÉMŮ, POMŮŽE S REGENERACÍ A ZVÝŠÍ SEBEVĚDOMÍ

Když jsem před více, než 16 lety s jógou začínal, ásany (jógové pozice) jsem tehdy dělal proto, že to na obrázcích vypadalo dobře a že jsem se po nich lépe cítil.

Snažil jsem se napodobit, co jsem viděl na různých stránkách nebo ve videích, četl jsem knížky a sem tam jsem šel také na lekci. Sice jsem ásany různě měnil a kombinoval, ale k ničemu významnějšímu to nevedlo.

Tehdy jsem ještě netušil, že pro cvičení existuje nějaký systém.

Netušil jsem ani to, že se díky józe můžu zbavit svého vpadlého hrudníku, problémů s dýcháním, hladce zregenerovat po úrazu nebo že pár statických pozic a správný přístup může mému navyklému způsobu života v rovině teoretika a introverta dodat tolik nových barev a perspektiv

ZJISTIL JSEM JAK NA TO

Pár měsíců po té, co jsem začal vést lekce, jsem ale zjistil, že power jóga vychází z ashtanga vinyasa jógy [aštanga viňása], tradiční jihoindické školy, ve které existuje určitý systém.

Když jsem začal podle principů ashtangy cvičit, vše bylo najednou snadnější. I další principy jógy, o kterých jsem si do té doby jen četl, do sebe začaly postupně zapadávat. Začal jsem v tom všem vidět mnohem hlubší smysl a širší souvislosti.

Ásany už jsem necvičil jen tak náhodně, začal jsem totiž chápat, proč určitá ásana následuje jinou, zjistil jsem, že dělat stejné ásany nevede k nuděale k rychlejšímu pochopení toho, jak jednotlivé principy fungují a dokázal jsem se také snadněji soustředit.

HLAVNĚ JSEM ALE ZAČAL CHÁPAT, ŽE TO NEJDŮLEŽITĚJŠÍ Z CELÉHO CVIČENÍ NEJSOU ROZSAHY - KAM AŽ SE DOKÁŽU PŘEDKLONIT (TY PŘIŠLY TAK NĚJAK SAMOZŘEJMĚ), ALE SPRÁVNÉ DÝCHÁNÍ A 5+5 ZÁKLADNÍCH DOPORUČENÍ.

TY TAKÉ POMÁHAJÍ UVĚDOMIT SI SVÉ AKTUÁLNÍ MOŽNOSTI A ZABRÁNÍ ZBYTEČNÝM ZRANĚNÍM.

FUNGOVALO TO I DRUHÝM

Když jsem to vše začal sdílet s lidmi na lekcích a seminářích, po jejich skončení za mnou najednou chodili a sdělovali mi, jak jim to pomáhá se zády, že i přes dlouhé roky s astmatem se jim po několika lekcích lépe dýchá, že se cítí odpočatí a nabití nebo že jim po lekcích přijdou jejich problémy tak nějak menší.

AHA, říkal jsem si, a to vše jen díky pár věcemna které jsem při lekcích začal klást důraz? A to jsme byli u ásan. Něco ještě mnohem lepšího mělo teprve přijít.

DALŠÍ KROKY

Pak jsem se pustil i do dalších z osmi (ashta) částí (anga) této jógy - do specifických dechových technik (pránájáma), koncentrace (dharana) a meditace (dhjána), ale spíše jsem se nudil, ne-li přímo usínal. Nikdo mi neřekl, proč to vlastně dělat, jaká je spojitost mezi tím ovládáním dechu a zpomalením tepové frekvence nebo zklidněním myšlenek, které mi nekontrolovaně vířily hlavou.

Na workshopech, které jsem navštěvoval, říkal každý učitel trochu něco jiného a jak už to tak (v józe) bývá, informace v knihách a na internetuse taky dost rozcházely. Mimochodem, jinak to nebylo ani s ásanama.

Až jsem se jednou konečně vydal na kurz do kolébky jógy, do Indie.

Měl jsem to štěstí, že mi kamarád doporučil učitele, který dokázal vysvětlit a zdůvodnit jednotlivé části a principy jógy tak srozumitelně, že do sebe rázem všechny ty střípky, posbírané za celá léta, zapadly.

ZJISTIL JSEM, JAK S MEDITACÍ ZAČÍT NENÁSILNOU CESTOU, NĚKOLIKA ZPŮSOBY A ŽE MÍSTO NUTNOSTI ZAČÍT ROVNOU HODINOVÝMI SEDY, STAČÍ I PÁR MINUT.

NAUČIL JSEM SE ŠEST ZÁKLADNÍCH TECHNIK PRÁNÁJÁMY, SE KTERÝMI SI VYSTAČÍM KLIDNĚ NA CELÝ ŽIVOT A MÍSTO NUDY, JSEM V NICH KONEČNĚ ZAČAL VNÍMAT POPISOVANÝ KLID A NÁRŮST ENERGIE.

A NAVÍC MĚ PRAVIDELNÉ CVIČENÍ ÁSAN, PRÁNÁJÁMY I MEDITACE JEN UTVRDILO V TOM, ŽE ASHTANGA JE OPRAVDU UCELENÝ SYSTÉM NEJEN PRO UDRŽENÍ ZDRAVÉHO A SILNÉHO TĚLA, ALE TAKÉ PSYCHICKÉ ODOLNOSTI A EMOCIONÁLNÍ VYROVNANOSTI.

MAXIMÁLNÍ PŘÍNOS A INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP
MŮJ STANDARD

Tím to ale neskončilo. Na semináře a tréninky jiných učitelů samozřejmě jezdím a vzdělávám se dál - inspiruji se od těch nejlepších učitelů po celém světě, ale ne už pro samotný obsah.

Mnohem více mě zajímá forma, jakou vše naučené a vyzkoušené předávat dál, aby mé tréninky a lekce byly pro všechny účastníky přínosné a maximálně využitelné, na podložce, ale také ve zbývajících ±23 hodinách.

Mimo jógu se proto inspiruji například v koučinku nebo neurolingvistickém programování. Každý za sebou máme jedinečný příběh a díky těmto nástrojům můžeme najít přístup, tempo a zdroje, které nejlépe pomohou právě vám.

Workshop pro mě byl rozhodující, začala jsem po jeho absolvování opravdu každé ráno sama cvičit. Děkuji Pavle

Workshop Od začátku správněEva N.

Zrozumitelný a príjemný vstup do jógy.

Workshop Od začátku správněIvan P.

Podrobný popis pozice a "trénink" pozice; kontrola každého účastníka individuálně; byla to vlastně taková "soukromá hromadná" lekce 🙂 Zjistila jsem, co jsem potřebovala

Workshop Od začátku správněHank K.

V 7DENNÍM TRÉNINKU ZÍSKÁTE

 • Ověřené a funkční postupy meditací, abyste zlepšili svou koncentraci a zbytečně neplýtvali energií
 • Doporučení a zpětnou vazbu ke cvičení ásan + budete vědět jaké mají účinky, zvýšíte svou odolnost a flexibilitu
 • Zároveň si vytvoříte zásobu ásan a budete mít představu, jak ásany řadit za sebe, když si budete chtít sestavit vlastní sérii
 • Naučíte se dýchací techniky k povzbuzení i zklidnění
 • Poznáte 3 očistné techniky pro větší pocit lehkosti
 • Zvládnete připravit krátkou lekci ásan pro své kamarády
 • Zjednodušíte si život díky základům jógové filozofie
 • Budete snáz usínat
 • Obdržíte certifikát o absolvování tréninku

ZA CENU 17.870,- KČ ZBÝVÁ: 8 MÍST

Budete přesměrováni na objednávkový formulář

ZÍSKEJTE MÉ 16LETÉ ZKUŠENOSTI
A NAUČTE SE TO, CO DOOPRAVDY FUNGUJE

Dotazy na uspořádání týdenního pobytu jsem dostával už déle. Nechtěl jsem ale udělat jen pobyt, kde si ráno zacvičíme, večer si popovídáme a po 7 dnech se rozloučíme.

Tento trénink je, hned po kurzu pro učitele, mým nejobsáhlejším a zároveň nejpřínosnějším.

Projdeme všechny principy tak, abyste věděli proč je děláte a jak vám mohou pomoci. Ale především, abyste je zvládali s lehkostí.

Nejenže tak díky nim budete mít více energie, budete spokojenějšíklidnější a získáte si větší nadhled, harmonii a více trpělivosti, ale také zamezíte případným zdravotním problémům.

Společně se naučíme několik druhů koncentrace/meditace, projdeme ásanami, které komplexně protáhnou, posílí a uvolní vaše tělo, podíváme se také na dýchací a očistné techniky, zjistíte, jak využít základní doporučení jógové filozofie v každodenních situacích a dobře se určitě budete cítit i při večerních zklidňujících rituálech pro podpoření hlubokého spánku.

Navíc budete v kruhu lidí, kteří řeší podobné věci, kteří mají podobné názory tak můžete získat nejen zpětnou vazbu ode mě, ale zároveň podporu od všech ostatních a možná i přátele na celý život.

Co mám za sebou

Od roku 2003 jsem vedl více, než 6.000 skupinových, firemních i soukromých lekcí. Učil jsem v nejznámějších pražských studiích, jako jsou World Class, Factory Pro/Holmes Place, Cybex Hilton, Fit Top nebo buddhistické centrum Lotus.

Vedl jsem také workshopy po celé České republice - např. Zenergy Zlín, Jóga & Pilates centrum Přerov, Kredance České Budějovice, Majda agency a Bailadora Brno, Magnolie Frýdek - Místek, Sport Perfekt Opava, Pranava Ostrava, BR Sport Centrum Rychnov nad Knežnou, VŠTVS Palestra Praha, Surya Yoga Havířov nebo Minisvět Mrač.

Hostoval jsem na festivalech Reebok Yoga Sensation a Yoga & Dance - festivalů se zúčastnily stovky lidí.

Pořádám také jógové víkendy a těší mě, že se na ně sjíždějí lidé z celé ČR a kolikrát i ze Slovenska. Kromě lekcí ásan je zde prostor i pro koncentrační a meditační techniky nebo pro otázky a odpovědi, na které v klasických lekcích nezbývá čas.

Jsem autorem online kurzu Od začátku správně, kterým prošlo již více, než 600 účastníků, autorem původního  DVD Ashtanga Vinyasa jóga pro začátečníky a středně pokročilé a iniciátorem letního projektu Cvič jógu.

Vysílal jsem také řadu webinářů, kde na vaše otázky odpovídám i naživo. Zaměřuji se v nich také na mýty a přesvědčení, které jsou většinou opravdu jen mýty a navíc se vždy soustředím na určité téma, které vás nejvíce zajímá a dávám v průběhu vysílání návod, jak postupovat.

Od roku 2016 jsem vedl také několik Adjustment trainingů - kurz asistence v ásanách a řadu akreditovaných 200hodinových kurzů pro učitele jógy.

Reference z akcí

Velmi zdařilý víkendový kurz s pestrým a uceleným programem, který jsme si užily. Své si našla jak začátečnice s ashtanga jógou, tak pokročilá. Super vedení lektora, vřele doporučujeme!

Jóga víkendPetra a Veronika

Konečně mi někdo vysvětlil, jak spojit dýchání a pohyb tak, aby to bylo dobře.

Workshop Od začátku správněAlena Š.

Báječně a nápaditě zpracované materiály. Neměnila bych nic. Strašně inspirující, plný pro mě nových informací, jak zacházet se svým tělem, abychom si neubližovali a nesprávným praktikováním ásan si ho neničili… skvělý přístup Pavla, který všem zúčastněným předal své znalosti a zkušenosti, s jeho neuvěřitelnou trpělivostí, lidskostí, profesionalitou a zároveň s humorem. Víkend jsem si báječně užila a odjížděla jsem mile překvapená a hodně obohacená. Vřele doporučuji všem!!!

Adjustment trainingRomana B.

Záměr spokojenosti

Osobně se na tento trénink velmi těším, protože při něm nebude třeba kamkoliv spěchat - naopak bude zde dostatek času probrat všechna zmíněná témata a techniky do hloubky a ze všech stran.

Probereme vše, co vás zajímá a bude dostatek času na zodpovězení všech vašich otázekabyste z tohoto týdne odjížděli plní energie a nadšení - ale ne takového nadšení, které pomine hned v pondělí, jakmile přijdete do práce, ale nadšení z toho, že díky tomu všemu, co se zde naučíte, dokážete každým dnem projít s větší lehkostí.


V těchto 7 dnech ovládnete jednotlivé principy lépe,
než za měsíce docházky na lekce

S čím se v tomto tréninku nesetkáte, je nudná teorie.

Ze zkušeností vím, že samotná teorie nás nikam nedovede a v józe to platí dvojnásob. Mnohem lépe funguje, když budeme opakovaně hledat cesty naživo, než jen sedět a o tématech si povídat a přemýšlet.

Své zkušenosti stavím na více než 16leté praxi, během které mými lekcemi a semináři prošly tisíce lidí a mnoho z nich se na mé lekce vrací.

Každý rok investuji do svého vzdělávání deseti tisíce korun, abych vám mohl předat to nejlepší tou nejpraktičtější a nejpřímější cestou.

O vše, co jsem se naučil se s vámi rád podělímnenechám si nic pro sebe. Jde mi totiž o to, abyste se mohli díky zmiňovaným principům cítit alespoň tak dobře jako já.

Jóga mě baví a baví mě podporovat v ní i ostatní a sledovat jejich pokroky a výsledky.

Na víkend s Pavlem jsem se opět ráda přihlásila. Poprvé v tom byla zvědavost, poznat jiného lektrora osobně a vyzkoušet jiný typ jógy a nyní jsem jela "na jistotu". Cvičení s Pavlem není urputné. Je příjemné, plynulé, svěží, povzbuzující, obohacující, motivující a člověk při provádění asán objevuje další možnosti svého těla. Jednotlivé bloky jsou zaměřené nejen na protažení, ale i na probuzení nebo zklidnění a večerní se věnují meditaci. Pavel ochotně popisuje a vysvětluje složitější asány a kdykoliv odpovídá na dotazy. Víkend jsem si velmi užila a těším se na další.

Jóga víkendIrena N.

Víkend splnil to, čo som od něho očekával. Pri on-line kurzu som potreboval spätnú väzbu čo robím nesprávne, na čo si musím dávať väčší pozor. Na druhej strane som potreboval, aby Pavel videl moje možnosti a omedzenosti. Aby v e-maily mi náhodou nedoporučil dať nohu za hlavu 🙂 Som rád, že som tu mohol byť a budem se snažit minimálne raz za rok sa zúčastniť na takejto akcii.

Jóga víkendJuraj C.

Kurz byl naprosto úžasný! Skvělý přístup Pavla - otevřenost, důkladnost, humor, spousta tipů a sdílení jeho zkušeností, to vše můžete čekat. Myslím, že nám dal Pavel ze sebe všechno, co se za léta praxe jógy naučil. Dodával nám sebedůvěru a vedl nás k tomu, abychom se nebály učit podle sebe. Skvělá atmosféra panovala celým kurzem, vytvořili jsme si krásné vztahy a já se na každý další víkend pokaždé moc těšila. Nebyla to ale ani žádná zívačka. Daly jsme si pěkně do těla a i Pavel to s 15 ženskýma neměl pokaždé úplně jednoduché. Ale zvládl to na jedničku 🙂 Takže pokud ještě váháte kam na kurz, tenhle Vám fakt doporučuju. Nebudete litovat 🙂

Kurz Učitel jógySimona H.

V 7DENNÍM TRÉNINKU ZÍSKÁTE

 • Ověřené a funkční postupy meditací, abyste zlepšili svou koncentraci a zbytečně neplýtvali energií
 • Doporučení a zpětnou vazbu ke cvičení ásan + budete vědět jaké mají účinky, zvýšíte svou odolnost a flexibilitu
 • Zároveň si vytvoříte zásobu ásan a budete mít představu, jak ásany řadit za sebe, když si budete chtít sestavit vlastní sérii
 • Naučíte se dýchací techniky k povzbuzení i zklidnění
 • Poznáte 3 očistné techniky pro větší pocit lehkosti
 • Zvládnete připravit krátkou lekci ásan pro své kamarády
 • Zjednodušíte si život díky základům jógové filozofie
 • Budete snáz usínat
 • Obdržíte certifikát o absolvování tréninku

ZA CENU 17.870,- KČ ZBÝVÁ: 8 MÍST

Budete přesměrováni na objednávkový formulář

GARANCE

Jsem 100% přesvědčený, že tento trénink vás po všech stránkách posune dál a pomůže vám nejen zlepšit vaše cvičení ásan, ale také kvalitu vašeho života.

Pokud trénink absolvujete a na místě mi po jeho skončení řeknete, že vám nijak nepomohl a nic si z něj neodnášíte, vrátím vám celou částku, kterou jste za trénink zaplatili.


Skvělý víkend, výborný, trpělivý učitel. I pro začátečníka pochopitelný výklad ásan.

Jóga víkendIlona M.

Splnil moje očekávání. Lektor byl bezprostřední, přátelský, lekce poučné. Mám zas pro co žít 🙂

Jóga víkendMojmír H.

Workshop byl velmi dobře připravený, srozumitelný i pro úplného začátečníka a lektor dodává chuť do dalšího cvičení všem. Děkuji!

Workshop Od začátku správněZuzka J.

Super protažení, relaxace, výklad i pro laiky, idální pro každého v každém věku. Dlouho jsem se tak nezpotila 🙂

Jóga víkendMartina N.

Přestože jsem cvičila poprvé v životě, cítila jsem se komfortně a příjemně.

Jóga víkendMíša M.

Pavel se nám věnoval a opravoval pozice, což bylo přínosné. A byla tam velice příjemná atmosféra.

Jóga víkendMichaela K.

Bylo to super, naučil jsem se mnoho věcí.

Workshop Od začátku správněDavid B.

Přátelská atmosféra, profesionální péče lektora.

Workshop Od začátku správněMartin P.

V 7DENNÍM TRÉNINKU ZÍSKÁTE

 • Ověřené a funkční postupy meditací, abyste zlepšili svou koncentraci a zbytečně neplýtvali energií
 • Doporučení a zpětnou vazbu ke cvičení ásan + budete vědět jaké mají účinky, zvýšíte svou odolnost a flexibilitu
 • Zároveň si vytvoříte zásobu ásan a budete mít představu, jak ásany řadit za sebe, když si budete chtít sestavit vlastní sérii
 • Naučíte se dýchací techniky k povzbuzení i zklidnění
 • Poznáte 3 očistné techniky pro větší pocit lehkosti
 • Zvládnete připravit krátkou lekci ásan pro své kamarády
 • Zjednodušíte si život díky základům jógové filozofie
 • Budete snáz usínat
 • Obdržíte certifikát o absolvování tréninku

ZA CENU 17.870,- KČ ZBÝVÁ: 8 MÍST

Budete přesměrováni na objednávkový formulář

Nejčastější otázky & odpovědi

JAKÝ JE PROGRAM TRÉNINKU?

Program začíná v sobotu 20.7.2019 cca v 17 hodin - podrobnější informace budu zasílat e-mailem.

Rána začínají snídaněmi, po nich následují meditace. Po meditaci krátká pauza na občerstvení, po té ásany. Po lekci ásan následuje oběd. Po obědě dvouhodinová pauza a po ní lekce za hranice ásan/jízda mimo vyjeté koleje. Po té krátká pauza a na večer již diskuze, koučovací otázky a cvičení ve dvojicích, týmech, ale i jednotlivcích.

Po té následuje večeře a po ní závěrečný rituál pro hluboký spánek.

Celý program končí v sobotu 27.7. po snídani/ranní lekci.

ZVLÁDNU CELÝ TÝDEN? ZAČÍNÁM A NEVÍM, JESTLI BYCH TO ZVLÁDL ODCVIČIT

Pokud nejste po nějakém těžkém úrazu nebo netrpíte chronickými bolestmi apod., týden zvládnete. Nebude se totiž celou dobu jen cvičit. A kdyby náhodou, držíme se základního pravidla - nenásilí (ahimsa). Proto, pokud si budete potřebovat odpočinout, můžete tak učinit kdykoliv.

JAK PROBÍHÁ PLATBA TRÉNINKU?

Platba probíhá klasickým bankovním převodem. Jakmile si týden objednáte, dorazí vám e-mail s fakturou k úhradě pobytu. Jakmile bude platba doručena na náš účet (zpravidla 1-2 dny), pošleme vám e-mail, že platba proběhla v pořádku.

REFERENCE Z PŘEDCHOZÍHO JÓGA TÝDNE

Chtěla jsem si odpočinout, být s fajn lidma a dobře jíst a dostala jsem mnohem víc - nový tipy do cvičení ásan, např. způsob dýchání, cvičení na koncentraci, meditaci, dristhi a spoustu dalších tipů. Skvělý bylo, že u ásan to neskončilo, ale mluvili jsme i o jógové filozofii a padlo spoustu podnětných otázek. Pavel žije to, co učí, je v souladu se sebou a tak to umožňuje i všem, co jsou v jeho okolí. Svým přístupem ahimsa je pro mě velkou inspirací.

Jóga týdenLucka U.

Jóga týden mi poskytl v podstatě to, co jsem očekával. Krom nácviku ásan a celé Primary series Ashtanga vinyasa jógy, i určitý duchovní pohled. Úžasná byla vegetariánská kuchyně, ze které jsem měl poněkud obavy. Teď mám naopak obavy z přechodu na běžnou stravu. Parta jogínů pro mě byla taky nezapomenutelnou. Prostředí, ve kterém se kurz konal, ubytování, okolní příroda - na to rovněž nezapomenu. A Pavel? Doporučuji všem 🙂

Jóga týdenMojmír H?

Od Pavla jsem měla zkušenost již s online kurzem, se kterým jsem byla velmi spokojená. Delší dobu jsem přemýšlela, že bych si zajela na nějaký delší pobyt s jógou, který by byl v Čechách. Víkend mi přišla krátká doba a když se objevil týdenní kurz na internetu, tak jsem se dlouho nerozmýšlela. Hlavně proto, jak měl Pavel týdenní program promyšlený a zpracovaný. Celý týden jsme se od rána do večera věnovali józe, dozvěděla jsem se spousty nových věcí a poznala jsem nové úžasné lidi. Energie celého týdne, která byla mezi námi, pro mě bylo něco úžasného. Pavel je výborný učitel, umí vše srozumitelně vysvětit, je trpělivý, vtipný důsledný a tak to má být. Celým týdnem jsme si propluli, až je mi trochu smutno, že už to končí, doufám, že Pavel udělá navazující pokračování, to by se mi moc líbilo 🙂 Málem bych zapomněla na stravu, kterou jsme tu měli každý den připravenou. Musím říct, že tak dobře jsem se celý týden nikdy nenajedla. Vše výborné!

Jóga týdenKristýna B.

Tento týden pro mě znamenal velký posun po všech stránkách. Poznala jsem spoustu skvělých lidí a do budoucna myslím i přátel. Ač jsem tento směr jógy nikdy necvičila, líbí se mi pro svoji plynulost a dokonalou koncepci. Mám pocit, že jsem po tomto týdnu omládla nejmíň o deset let.

Jóga týdenRoamana V.

Bylo to super, tento jógový týden byl nejen o cvičení, ale i o ostatních věcech spojených s jógou (motivace, očista těla i ducha..), což je naprosto jedinečné. A hlavně, vše co jsem se tu naučila, mohu praktikovat doma.

Jóga týdenKristýna Ď.

V 7DENNÍM TRÉNINKU ZÍSKÁTE

 • Ověřené a funkční postupy meditací, abyste zlepšili svou koncentraci a zbytečně neplýtvali energií
 • Doporučení a zpětnou vazbu ke cvičení ásan + budete vědět jaké mají účinky, zvýšíte svou odolnost a flexibilitu
 • Zároveň si vytvoříte zásobu ásan a budete mít představu, jak ásany řadit za sebe, když si budete chtít sestavit vlastní sérii
 • Naučíte se dýchací techniky k povzbuzení i zklidnění
 • Poznáte 3 očistné techniky pro větší pocit lehkosti
 • Zvládnete připravit krátkou lekci ásan pro své kamarády
 • Zjednodušíte si život díky základům jógové filozofie
 • Budete snáz usínat
 • Obdržíte certifikát o absolvování tréninku

ZA CENU 17.870,- KČ ZBÝVÁ: 8 MÍST

Budete přesměrováni na objednávkový formulář

JAK DLOUHO CHCETE JEŠTĚ NA VÝSLEDKY ČEKAT?

Tento týdenní pobyt trénink vás v každém směru podpoří a dodá vám potřebné know-how, abyste z ásan i z ostatních technik získali maximální účinky. Vše spolu několikrát projdeme, abyste si mohli být jisti, že jednotlivé techniky děláte opravdu správně a že je zvládnete i sami, až trénink skončí.