Individuální lekce jógy

1) ZŘEJMĚ ŘEŠÍTE

Možná se chcete ujistit, že jógové pozice (ásany) cvičíte správně - abyste efektivně protáhli, posílili a zrelaxovali své tělo, aniž byste si vytvářeli špatné návyky nebo se zbytečně vyčerpávali.

Možná se potřebujete naučit, jak při cvičení správně dýchat, abyste podpořili také hormonální procesy a správnou funkci svých orgánů.

Nebo potřebujete sestavit individuální sérii ásan, protože máte jen omezené množství času nebo specifické podmínky, jako např. sportovní trénink a jógové cviky chcete použít jako doplněk.

A možná, že chcete také něco pro zklidnění a tak se spolu podíváme na dýchací techniky (pránájámu) a základní meditační techniky.

2) JAK VÁM POMOHU

Někdy se stačí sejít jednou, jindy je potřeba absolvovat lekcí několik.
Jak budeme postupovat?

  1. Skrz tlačítko níže, si prosím, objednejte individuální lekci.
  2.  Jakmile objednávku odešlete, budu Vás kontaktovat (telefonicky/e-mailem), abych zjistil, s čím konkrétně potřebujete poradit.
  3. Následně Vás požádám o úhradu objednávky.
  4. Jakmile dojde k úhradě, dohodneme si místo a čas lekce.
  5. Po prvním setkání uvidíte výsledek a rozhodnete se, zda budete chtít pokračovat (pokud zjistíme, že je k tomu důvod).

3) NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKY

DÉLKA LEKCÍ
Délka individuálních lekcí se většinou pohybuje mezi 60 a 90 minutami.

Vše záleží na Vašich potřebách a možnostech - časových a fyzických. Pokud s ásanami začínáte nemá smysl se trápit hned ze začátku 90minutovými lekcemi. Ze zkušeností svých i zájemců vím, že i po 60 minutách je informací až až. 

Pokud již naopak cvičíte nějakou dobu a třeba i máte svou sérii ásan, pro kterou potřebujete získat další doporučení - např. správná skladba a provedení nebo co ještě zařadit, případně ubrat - pak je vhodnější spíše 90minutová lekce.

MÍSTO KONÁNÍ LEKCÍ
U Vás doma - nejčastější volba individuálních lekcí. Jedním z hlavních důvodů, proč zájemci o individuální lekce volí tuto možnost, je právě možnost cvičit z pohodlí domova, v čase, který jim vyhovuje a bez nutnosti někam dojíždět.

V tomto případě se k ceně lekce připočítávají jen kilometry z Prahy 6 k Vám domů - 3,- Kč/km)   

Vámi pronajatý prostor - Pokud doma příliš prostoru pro cvičení nemáte nebo je v čase, kdy můžete cvičit doma celá rodina a vy byste tak na cvičení neměli klid, doporučuji volit jiný prostor, který si sami najdete (Vaše kancelář, studio kamarádky, atd.)

Pronajatý prostor - Pokud nemůžete nebo nechcete cvičit u Vás doma a nechcete si lámat hlavu s pronájmem prostor, mohu zajistit studio v centru Prahy. Cena pronájmu je 300 - 500,- Kč za lekci.

PROČ PRÁVĚ SE MNOU
Lekce jógy vedu od roku 2003 (6.000+ lekcí). Jsem také autorem online kurzu Od začátku správně, kterým prošlo již více než 600 účastníků a vedl jsem řadu 200hodinových kurzů pro budoucí lektory jógy.

Ze začátku pro mě vedení lekcí byla jen zábava, kdy jsem sdílel, jak zaujímat jednotlivé ásany. Postupně ale přibývalo dotazů a specifik - pooperační stavy, zranění při sportovním tréninku, astma, stres, neklid, nadváha, zažívací potíže, ad. - a cvičení začalo nabývat také terapeutických rozměrů.

Proto se neustále se vzdělávám (v ČR i v zahraničí) a kromě ásan do lekcí přidávám také dýchací techniky, základy meditace nebo očistné techniky, protože ty mohou být leckdy efektivnější. A to sleduji nejen na zpětných vazbách z lekcí, ale také z víkendových pobytů a specializovaných seminářů.

CENA LEKCÍ
Cena za lekci je 2.000,- Kč (60 min) nebo 3.000,- Kč (90 min).

Soukromá lekce jógy byla nad mé očekávání. Moc jsme se na ni těšila, ale měla vlastně i velké obavy z toho, že jsem jógový začátečník. Lektor Pavel však obavy zahnal po prvních 5min... Poslouchat ho je vážně příjemné a uklidňující. Naučila jsem se hlavně správně dýchat, což je evidentně základem cvičení jógy. Doporučuji se mrknout na nějaká jeho videa před lekcí a připravit si otázky. Jediné, co bych vytkla, je čas, který při lekci strašně rychle utekl... za to ale Pavel nemůže 🙂 Když se děje něco, co vás naplňuje vždycky to rychle uteče.

Tereza K.Individuální lekce

Konečně mi někdo vysvětlil, jak spojit dýchání a pohyb tak, aby to bylo dobře.

Alena Š.Workshop Od začátku správně

Velmi zdařilý víkendový kurz s pestrým a uceleným programem, který jsme si užily. Své si našla jak začátečnice s ashtanga jógou, tak pokročilá. Super vedení lektora, vřele doporučujeme!

Petra a VeronikaVíkendový pobyt

Kurz byl naprosto úžasný! Svělý přístup Pavla - otevřenost, důkladnost, humor, spousta tipů a sdílení jeho zkušeností, to vše můžete čekat. Myslím, že nám dal Pavel že sebe všechno, co se za léta praxe jógy naučil. Dodával nám sebedůvěru a vedl nás k tomu, abychom se nebály učit podle sebe. Skvělá atmosféra panovala celým kurzem, vytvořili jsme si krásné vztahy a já se na každý další víkend pokaždé moc těšila.

Simona H.Kurz pro lektory jógy

Indivudálna lekcia s Pavlom bola pre mňa skvelým doplnením skupinových lekcií. Mohla som v kľude prebrať všetko na čo nie je čas sa opýtať na kurzoch a precvičiť asany, v ktorych som pociťovala obmedzenia. Nakoplo ma to k vlastnej pravidelnej praxi 🙂

Viviana K.Individuální lekce