Jóga workshop Od začátku správně

Praha - 18.11.2016 | 17:00-20:00

Úvodem
Pokud s jógou začínáte nebo si jen nejste jisti, které cviky a jak cvičit doma, na služební cestě nebo na dovolené, pak je tento workshop určen právě Vám.

Krok za krokem si objasníme několik základních principů, abyste věděli, jak mají jógové pozice (ásany) vypadat, jak se v nich máte cítit a jakým chybám se vyvarovat, abyste se příliš nenadřeli, ale každé své cvičení si užili.

V neposlední řadě také proto, abyste zažili právě ty účinky, pro které je jóga známá a zůstali dobře naladěni i mimo jógovou podložku. 

Absolvováním workshopu získáte
Trpělivost a soustředěnost, odeznění bolestí zad, astmatu, nervozity, snazší koordinace, více energie a síly, zpevnění a vytvarování postavy, rozproudění lymfy, detoxikace, zdravá pleť, zbavení se stresu a trávicích potíží - to je jen několik málo účinků, které vám budou odměnou, jakmile techniky z tohoto workshopu uvedete do praxe. 

Na co se můžete těšit
1. Dýchání. Správné dýchání je prvkem, na kterém celé cvičení stojí a které je často podceňované a zanedbávané. Kdo má však pod kontrolou svůj dech, má pod kontrolou svou mysl, tělo a také své emoce.

2. Naučíme se základní sérii jógových pozic, která pomáhá zklidnit mysl, zahřát tělo a slouží jako výchozí bod pro všechny ostatní jógové pozice.

3. Vysvětlíme si esenciální principy, na kterých cvičení pozic stojí a ihned je do těch základních aplikujeme. Každá pozice má i jednodušší varianty, takže tento workshop zvládnete, i pokud jste jógu nikdy necvičili.

4. Ukážeme si jak a proč relaxovat. Jakmile  se totiž naučíte správnou jógovou relaxaci, dokážete se zbavit stresu doslova na povel. Budete umět uvolnit i sebemenší napětí a případné problémy s migrénami a nespavostí začnou postupně odeznívat.

Cena workshopu: 590,- Kč

Adresa studia: Studio Dance Perfect, Národní 25, Praha 1 (mapka)

Kapacita: OBSAZENO

Pokud jste si již místo rezervovali vyplněním objednávky, počítám s Vámi.

Pokud jste si ještě místo nerezervovali, můžete se přihlásit jako náhradník.

Recenze workshopu

Workshop pomůže pochopit jak správně dýchat během pozic a pomohl mi vyjasnit detaily, kde jsem si nebyla jistá.

Lucie H.

Dobře vše řečeno a vysvětleno. Super energie.

Monika B.

Konečně mi někdo vysvětlil, jak spojit dýchání a pohyb tak, aby to bylo dobře.

Alena Š.

Super pro začátečníka, vysvětlení základních a důležitých rad.

Martina K.

Dobrý a výstižný úvod pro ty, kteří s jógou začínají.

Eva Č.

Vyhovovalo mi zastavit se u ásan a postupně je rozebrat od A do Z. Doporučuji.

Věra S.

Workshop byl velmi dobře připravený, srozumitelný i pro úplného začátečníka a lektor dodává chuť do dalšího cvičenívšem. Děkuji!

Zuzka J.

Celý workshop byl vedený moc příjemným způsobem, vše bylo dobře vysvětleno a mně osobně se velmi líbil.

Petra F.

Moc se mi to líbilo, jen z relaxace jsem se nechtěla vracet zpět do reality, cítila jsem se moc příjemně. Krásně přehledný krátký vhled do základů jógy pro obyčejné lidi. Prostor na dotazy. Odcházím s krásným pocitem.

Simča M.

Workshop pro mě byl rozhodující, začala jsem po jeho absolvování opravdu každé ráno sama cvičit. Děkuji Pavle

Eva N.

Je to úvod do světa jógy, hodně informací, milý průvodce.

Eva T.

Zrozumitelný a príjemný vstup do jógy.

Ivan P.

Atmosféra a profesionalita a současně přátelská atmosféra workshopu dává svou jedinečnost. Splnil a překonal mé očekávání.

Martin P.

Workshopem provází

Dobrý den,

jmenuji se Pavel Hub a lekce jógy vedu od roku 2003. Od té doby jsem prošel mnoha pražskými studii i fitnesscentry (World Class, Dance Perfect, Holmes Place, Fit Top, Fortuna Fitness, Cybex Hilton Prague nebo buddhistické centrum Lotus), stejně jako semináři s českými i zahraničními učiteli (Dalibor Štedronský, Georg Woginger, Vijay Kumar, David Swenson, Danny Paradise, Nancy Gilgoff, Andrew Epller, Boris Georgiev, Kino MacGregor, Manju Jois, Baron Baptiste) a kurzy jógy v Indii. 

Jsem autorem jógového online kurzu Od začátku správně a v současné době vedu kurzy v Praze, soukromé a firemní lekce, semináře napříč celou ČR, kurz pro učitele jógy a třikrát do roka pořádám jógový víkend na horách.

Ať už na workshopu přijdete s  jakýmkoliv záměrem, tím mým je, abyste se cítili dobře nejen na podložceale také mimo ni. Doufám, že se Vám bude workshop líbit a vy díky němu objevíte příjmený způsob, jak si každý den užít naplno, bez stresu a s náladoukterou jen tak něco nerozhází :-)