Jóga workshop Od začátku správně

Studio Hvězda, Praha - 20.3.2016 | 9:00-12:00

Úvodem
Pokud s jógou také začínáte nebo si jen nejste jisti, které cviky a jak cvičit doma, na služební cestě nebo na dovolené, pak je tento seminář určen právě pro Vás.

 

Absolvováním workshopu získáte
Větší trpělivost, soustředěnost a vyrovnanost, odeznění bolesti zad, astmatu, nervozity, snazší koordinace, více energie a síly, zpevnění a vytvarování postavy, rozproudění lymfy, detoxikace, zdravá a zářivá pleť, zbavení se stresu a trávicích potíží - to je jen několik málo účinků, které vám budou odměnou, jakmile techniky z tohoto workshopu uvedete do praxe. 

Na co se můžete těšit
1. Dýchání. Správné dýchání je prvkem, na kterém celé cvičení stojí a které je často podceňované a zanedbávané. Kdo má však pod kontrolou svůj dech, má pod kontrolou svou mysl, tělo a také své emoce.

2. Naučíme se základní sérii ásan (jógových pozic), která slouží ke zklidnění mysli, zahřátí a jako výchozí bod pro všechny ostatní ásany.

3. Vysvětlíme si esenciální principy, na kterých cvičení ásan stojí a ihned je aplikujeme na základních ásanách. Každá ásana má i jednodušší varianty, takže tento workshop zvládnete, i pokud jste jógové pozice nikdy necvičili.

4. Ukážeme si jak a proč relaxovat. Jakmile  se totiž naučíte správnou jógovou relaxaci, dokážete se zbavit stresu doslova na povel. Budete umět uvolnit i sebemenší napětí a případné problémy s migrénami a nespavostí začnou postupně odeznívat.

Cena workshopu: 450,- Kč

Adresa studia: Studio Hvězda, Křenova 11, Praha 6, 3. patro

Kapacita: OBSAZENO - přihlásit se jako náhradník ↓

Recenze workshopu

Podrobný popis pozice a "trénink" pozice; kontrola každého účastníka individuálně; byla to vlastně taková "soukromá hromadná" lekce :-) Zjistila jsem, co jsem potřebovala

Hanka K.

Workshop pomůže pochopit jak správně dýchat během pozic a pomohl mi vyjasnit detaily, kde jsem si nebyla jistá.

Lucie H.

Vyhovovalo mi zastavit se u ásan a postupně je rozebrat od A do Z. Doporučuji.

Věra S.

Zrozumitelný a príjemný vstup do jógy.

Ivan P.

Je to úvod do světa jógy, hodně informací, milý průvodce.

Eva T.

Díky moc! Byla to zábava.

Jana E.

Líbilo se mi usazování v pozicích s asistencí lektora.

Edita K.
Online kurz